Bu futbol Rpg'si Pes 2010 tarafindan yapilmaktadir..

AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Jose Mourinho'yla Röportaj..

YazarMesaj
Real Madrid
S.Moderatör
S.Moderatör

MesajKonu: Jose Mourinho'yla Röportaj..    Paz Tem. 25, 2010 2:05 pm

Gazeteci : Jose bugünkü İnter maçının hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Jose : İnter gerçekten çok kuvvetli takım.Bizim için çok zor maç olacak.Yenilsekte önemi yok.Eksiklerimizi değerlendireceğiz.Kazanırsak büyük süpriz olacak.Benitez'e iyi olan kazansın diyorum..

Gazeteci : Peki Salı günkü maçınız Manchester United'le yenebileceğinizi düşünüyor musunuz ?

Jose : Saygısızlık etmek istemem ama yeneceğimizi düşünüyorum.Çünkü bir sürü eksikleri var Manchester'in.Alex Ferguson'da çok başarılı hoca.Bu eksiklerini tamamlar.Umarım maçımız düşmanca olmasın dostca olsun.

Gazeteci : Peki hocam..Transferlerinizden biri Chivu..Onun hakkında ne düşünüyorsunuz?

Jose : Chivu transferinin çok iyi olduğunu düşünüyorum.Hakettiği yere geldi.Chivu'yu sol beke ya da stopere alacağım.Defansımız böylece sertleşti..Takımımıza yararlı olcağını düşüyorum..

Gazeteci : Muntari'yi unutmayalım hocam?

Jose : Muntari'de yedek olacak.Sol açığa futbolcu arıyorum.Bulamazsam Muntari'yi ya da Marcelo'yu deneyeceğim.Muntari'nin takıma katkısı olacağına inanıyorum..

Gazeteci : Hocam.Şu an takip ettiğiniz futbolcu sayısı çok mu az mı?

Jose : Bana göre çok.Takımıza yararlı olacak ve Real Madrid'de oynamayı hakkeden bir sürü futbolcu var.Hepsiyle tek tek görüşeceğim.Umarım takıma alırım.

Gazeteci : Hocam peki bu sene kaptan kim olacak ?

Jose : Benim kaptan yapmak istediğim futbolcu Casillas olacak.Casillas olmadığı zamanda Ramos'u kaptan yapmağı düşünüyorum..

Gazeteci : Hocam röportaj için çok teşekkür ediyoruz.

Jose : Asıl ben teşekkür ederim.Bir daha görüşmek üzere Smile

(Röportaj için yorumlarınızı alıyım Very Happy )

Jose Mourinho'yla Röportaj..
1 sayfadaki 1 sayfası